Mix-Parkiet. FHU.
herb Warszawy
tel. 502 597 220
Pt - Pt 9:00 - 17:00 Sobota 10:00-13:00
parkiet las podłoga drewniana
Finishparkiet
To gotowy parkiet, idealnie obrobiony
produkt do natychmiastowego użycia bez cyklinowania i lakierowania.
Dzięki zastosowanym procesom obróbki drewna można układać go natychmiast po wypakowaniu za pomocą tradycyjnych i prostych narzędzi. Parkiet jest ze 100% drewna naturalnego, jest więc ekologiczny i uniwersalny
Naturalne piękno
Drewno zapewni poczucie
bliskości z naturą, harmonię
otoczenia oraz zdrowie i
dobre samopoczucie mieszkańców.
Dodatkowe zalety to dobra akustyczność i odczuwalne ciepło podłogi.
Ciesz się piękną podłogą przez lata!
Drewno egzotyczne
Oferujemy parkiety z gatunków
egzotycznych takich jak:
doussie, ipe, iroko, jatoba,
merbau, sucupira, tek, birma, wenge.
Przyjdź do naszego sklepu i wybierz
drewno najbardziej pasujące do
wnętrza i odpowiadające Twojemu gustowi.

Deski podłogowe dla każdego

Nie bez powodu coraz więcej osób decyduje się na ułożenie w swoim domu parkietu. Drewno jest materiałem charakteryzującym się wyjątkową trwałością, długoletnią żywotnością, elegancją i funkcjonalnością. Jeśli komuś zależy na solidnej i stylowej podłodze, to drewniany parkiet na pewno spełni jego oczekiwania. Bez względu na to, czy zechcesz ułożyć parkiet sam czy też przy pomocy fachowej ekipy, powinieneś dysponować jak najlepszym materiałem.

Nasza firma posiada w swojej ofercie wysokiej jakości deski podłogowe, które doskonale sprawdzą się do stworzenia wymarzonego parkietu. Są one zróżnicowane nie tylko pod względem materiału (gatunku drewna), ale także koloru i formatu. Dzięki temu możemy stworzyć podłogę, która będzie zgodna z własną wizją perfekcyjnej aranżacji każdego pomieszczenia. Deska podłogowa może występować także w różnych wersjach, jeśli chodzi o sposób jej wykończenia. Klienci mają do wyboru:
  • deski w postaci litej (różnej klasy: I, II, III)
  • deski lakierowane
  • deski olejowane
  • deski specjalnie postarzane
Oczywiście wszystkie one mogą być wykonane z różnych gatunków drewna. Najpopularniejsze deski podłogowe pochodzą z takich gatunków, jak dąb, jesion, sosna. Już samo drewno tych drzew różni się między sobą kolorem. A jeśli dodamy do tego możliwość wybarwienia czy też wspomnianego postarzenia desek, możemy otrzymać podłogę niemal w każdym odcieniu brązu. Ciekawym rozwiązaniem mogą być też deski podłogowe mozaikowe.

Czym charakteryzuje się dobra deska podłogowa

Dobra deska podłogowa charakteryzuje się ponadto odpowiednim sposobem wykonania. Oferowane przez nas deski były suszone odpowiednio do ich zastosowania. A brać tu należy pod uwagę warunki, w jakich będą one tworzyć parkiet. Inaczej bowiem drewno musi być przygotowywane, jeśli ma być układane w pomieszczeniach ciepłych i o niskiej wilgotności, a inaczej, gdy podłoga znajdzie się w warunkach, gdzie panuje chłód i wysoka wilgotność.

Przy wyborze desek podłogowych należy też zwrócić uwagę na sposób ich łączenia. Jest to szczególnie ważne, gdy sami chcemy wykonać parkiet i nie mamy zbyt wielkie wprawy w wykonywaniu takiej podłogi. A przecież każdemu zależy na jak najlepszym efekcie.