Mix-Parkiet. FHU.
herb Warszawy
tel. 502 597 220
Pt - Pt 9:00 - 17:00 Sobota 10:00-13:00
parkiet las podłoga drewniana
Finishparkiet
To gotowy parkiet, idealnie obrobiony
produkt do natychmiastowego użycia bez cyklinowania i lakierowania.
Dzięki zastosowanym procesom obróbki drewna można układać go natychmiast po wypakowaniu za pomocą tradycyjnych i prostych narzędzi. Parkiet jest ze 100% drewna naturalnego, jest więc ekologiczny i uniwersalny
Naturalne piękno
Drewno zapewni poczucie
bliskości z naturą, harmonię
otoczenia oraz zdrowie i
dobre samopoczucie mieszkańców.
Dodatkowe zalety to dobra akustyczność i odczuwalne ciepło podłogi.
Ciesz się piękną podłogą przez lata!
Drewno egzotyczne
Oferujemy parkiety z gatunków
egzotycznych takich jak:
doussie, ipe, iroko, jatoba,
merbau, sucupira, tek, birma, wenge.
Przyjdź do naszego sklepu i wybierz
drewno najbardziej pasujące do
wnętrza i odpowiadające Twojemu gustowi.

Informacje o firmie Mix-Parkiet. FHU.

Firma Mix-Parkiet. FHU. istnieje na rynku od 2006 roku, tworzący ją ludzie to doświadczeni fachowcy z pasją wykonujący swoją pracę..
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z układaniem parkietów i podłóg z drewna. Proponujemy najlepsze gatunkowo drewno zarówno krajowe jak i egzotyczne, aby spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów.
Wykonaliśmy szereg realizacji dla osób prywatnych i firm.
Współpracujemy także z cenionymi na rynku producentami chemii budowlanej, takimi jak: UZIN, BONA, NOVOL. Prowadzimy sprzedaż parkietów, desek podłogowych i mozaik przemysłowych z drewna egzotycznego oraz klejów, lakierów, olejów do podłóg i listew przypodłogowych.
Dzięki naszej kompleksowej ofercie mogą Państwo zlecić wszystko w jednym miejscu od zamówienia odpowiedniej podłogi drewnianej wraz z akcesoriami po montaż. Nasza firma służy fachowym doradztwem przy doborze odpowiednich podłóg. Wykonujemy montaż podłóg i parkietów na terenie Warszawy i okolic, ale z chęcią przyjmujemy też zlecenia z innych części kraju.

Szczególną zaletą naszej oferty jest konkurencyjność cenowa przy zachowaniu dużego wyboru drewna i wysokiej klasy wykonania.

W czym się specjalizujemy

Specjalizujemy się w wykonywaniu podłóg „postarzanych” szczotkowanych, które tworzą w domu szczególny klimat naturalności i swojskości. Na zlecenie wykonujemy także schody drewniane.
Oferujemy usługi szlifowania ( cyklinowanie), polerowania, szpachlowania i lakierowania parkietów, dzięki czemu stary parkiet będzie wyglądał jak nowy. Pracujemy na najlepszych materiałach, używany Ekolakierów dla zachowania większej naturalności i dla zdrowia mieszkańców.