Mix-Parkiet. FHU.
herb Warszawy
tel. 502 597 220
Pt - Pt 9:00 - 17:00 Sobota 10:00-13:00
parkiet las podłoga drewniana
Finishparkiet
To gotowy parkiet, idealnie obrobiony
produkt do natychmiastowego użycia bez cyklinowania i lakierowania.
Dzięki zastosowanym procesom obróbki drewna można układać go natychmiast po wypakowaniu za pomocą tradycyjnych i prostych narzędzi. Parkiet jest ze 100% drewna naturalnego, jest więc ekologiczny i uniwersalny
Naturalne piękno
Drewno zapewni poczucie
bliskości z naturą, harmonię
otoczenia oraz zdrowie i
dobre samopoczucie mieszkańców.
Dodatkowe zalety to dobra akustyczność i odczuwalne ciepło podłogi.
Ciesz się piękną podłogą przez lata!
Drewno egzotyczne
Oferujemy parkiety z gatunków
egzotycznych takich jak:
doussie, ipe, iroko, jatoba,
merbau, sucupira, tek, birma, wenge.
Przyjdź do naszego sklepu i wybierz
drewno najbardziej pasujące do
wnętrza i odpowiadające Twojemu gustowi.

Listwy podłogowe

Drewniana podłoga to najlepszy wybór dla Twojego domu. Naturalne materiały od zawsze są synonimem elegancji, klasy, dobrego stylu, ale także trwałości i funkcjonalności. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie podłogi przy pomocy naszej firmy, zyskasz pewność, że położony parkiet przez wiele lat będzie cieszył oko idealnym wyglądem i niezwykłą solidnością. Zwracamy uwagę na każdy etap układania parkietu, a tym samym na wszelkie detale. Nie wyobrażamy sobie doskonałego parkietu bez wykorzystania takiego elementu jak wysokiej jakości listwy podłogowe. Powinny być one nie tylko mocne, ale również odpowiednio dobrane, przede wszystkim pod względem rozmiaru i materiału, z jakiego są one wykonane.

Funkcje listw podłogowych

Listwy przypodłogowe spełniają ważne funkcje:
  • funkcję estetyczną – maskują szczeliny dylatacji, powstałe między ścianą a podłogą podczas montażu parkietu,
  • funkcję ochronną – dzięki nim brud nie przedostaje się pod podłogę,
  • funkcję praktyczną – dobrej jakości listwa podłogowa sprawia, że można pod nią wygodnie schować i tym samym zamaskować przewody elektryczne.
W ofercie naszej firmy znajdują się tylko i wyłącznie najwyższej jakości listwy podłogowe, które zróżnicowane są pod względem form i materiałów. Dzięki temu można bez problemu dopasować je do każdego rodzaju parkietu oraz innych rodzajów podłóg, a także do preferowanej przez klientów aranżacji wnętrza danego pomieszczenia. Ponadto wszystkie listwy zostały wykonane z niezwykłą precyzją i starannością o każdy szczegół, dzięki czemu są eleganckie, trwałe i stylowe. Materiał do nich wykorzystany to przede wszystkim drewno profilowane (z różnych gatunków drewna – krajowych i egzotycznych). Dzięki różnorodności gatunków drewna oraz stosowania wybarwienia można otrzymać listwy przypodłogowe w wielu ciekawych kolorach, co pozwoli łatwo dobrać listwę do koloru położonego parkietu.

Decydując się na zakup listew podłogowych w naszej firmie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oraz produktu, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania praktyczne i estetyczne.